Kontakt

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
ul. Okulickiego 2
32-800 Brzesko
tel. 14 6863200   fax. 14 6863837
 
                      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
 

Medale

Medal "Primus Inter Pares"

 

            Medal „PRIMUS INTER PARES” może otrzymać uczeń Technikum im. Józefa Piłsudskiego, który otrzymał na zakończenie roku szkolnego średnią ocen 5,0 i wyżej i zachowanie co najmniej bardzo dobre; wykazuje zainteresowania co najmniej jedną dziedziną nauki poprzez udział w konkursach, olimpiadach, zawodach sportowych oraz przejawia aktywność na rzecz środowiska lokalnego (w szczególności honorowe krwiodawstwo, udział w akcjach charytatywnych, wolontariacie, organizacjach młodzieżowych). Medal jest wręczany podczas uroczystej akademii z okazji Święta Technikum 11. listopada.

  

Uczniowie wyróżnieni medalem „PRIMUS INTER PARES” za r. szk. 2018/2019

 

 

Jakub Gagatek 4LT

 

Zuzanna Ligęza 3AT

 

Anna Pajor 3AT

 

Krzysztof Marek 3LT

 

 

 ************************************************************************************************

 

Medal "Sapere auso"

 

Medal „SAPERE AUSO” może otrzymać uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika, który otrzymał za I półrocze średnią ocen 5,0 i wyżej i zachowanie wzorowe oraz wykazuje zainteresowania co najmniej jedną dziedziną nauki poprzez udział w konkursach, olimpiadach lub różnego typu zawodach. Medal jest wręczany podczas uroczystej akademii z okazji Święta Liceum Ogólnokształcącego w lutym każdego roku.

 

Uczniowie wyróżnieni medalem „SAPERE AUSO” w r. szk. 2019/2020

 

Olga Haber     3A

Karolina Franczak   3B

Emilia Gawenda    3B

Julia Sapała      3B

Patrycja Wieczorek 3B

Grzegorz Babło  3G

Katarzyna Ptak   3G

Leon  Petruńko   2A

Piotr Ryglowski  2DE

Maciej Wełna  2DE

Jowita Wielgosz  2DE

Aleksandra Kotra  2G

Magdalena Piech  2G

Emilia Miśkowicz  1A

Julia Wróblewska 1A

Jakub Milasz 1BD

Gabriela Styrna 1G

Emilia Dubiel 1AO

Marta Witkowska 1AO

Żółtek Anna  1AO

 

 ***********************************************************************************************************

 

Medal "Uberrimis artibus ornato"

  

Medal zostaje przyznany na zakończenie etapu edukacyjnego w szkole. Medal może otrzymać uczeń, który w znaczącym stopniu włączał się w życie społeczne lub kulturalne szkoły (na polu artystycznym) co najmniej przez dwa lata pobytu w szkole, reprezentował szkołę co najmniej w środowisku lokalnym uczestnicząc w różnych konkursach artystycznych (konkursy poezji, piosenki, plastyczne), przeglądach, wystawach i ma na koniec edukacji w szkole zachowanie co najmniej bardzo dobre. Medal jest wręczany w czasie akademii z okazji zakończenia klas maturalnych w kwietniu każdego roku. 

 

Uczniowie wyróżnieni medalem „UBERRIMIS ARTIBUS ORNATO” w r. szk. 2018/2019

  

Julia Sikora 3A

 

Gabriela Wojnicka 3A

 

Dawid Czaja 3G

 

Emilia Gliździńska 3G

 

Franciszek Podłęcki 3G

 

Dawid Reczek 3G

 

Natalia Zając 4AT

 

 

 ***********************************************************************************************************

 

Medal "Za osiągnięcia sportowe" 

 Medal zostaje przyznany na zakończenie etapu edukacyjnego w szkole. Medal może otrzymać uczeń, który reprezentował szkołę w zawodach sportowych przez cały cykl kształcenia co najmniej w dwóch dyscyplinach sportowych i na poziomie zawodów powiatowych uzyskał awans do zawodów wyższych rangą oraz wystartował w tych zawodach (zawody wyższe rangą to: zawody rejonowe lub w przypadku np. indywidualnych lub sztafetowych biegów przełajowych i narciarstwa - zawody wojewódzkie), reprezentował szkołę w zawodach sportowych przez cały cykl kształcenia w jednej dyscyplinie, ale osiągnął wyróżniające wyniki - od I do V miejsca w zawodach wojewódzkich i otrzymał końcową ocenę zachowania co najmniej dobrą. 

  

Uczniowie wyróżnieni medalem „ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE” w r. szk. 2018/2019

 

Magdalena Grzyb 3BE

 

Julia Pajor  3AD

 

Klaudia Woźniak 3G

 

Radosław Chojecki 3AD

 

Jan Kopacz 3AD

 

Mikołaj Kusiak 4IT

 

Krzysztof Król 4IT

 

Grzegorz Osiecki 4IT 

 

Bartosz Grodzki 4RT

 

 

Login - tylko zarejestrowani

  Kontakt

 tel. 14 6863200
 fax. 14 6863837


 Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Projekt: Gabriela Aleksiewicz

Ankara Escort istanbul Escort Malatya Escort Adana Escort Bursa Escort Gaziantep Escort izmir Escort kızılay Escort Ankara Rus Escort Eskişehir Escort Eryaman Escort